"Оқу құштар колледж" жобасы аясында ЗаКШР тобы Орал өңірінің жас ақыны Г.Жұмағалиеваның шығармашылығына арналған "Ай жаны менде өмір сүреді" атты әдеби кеш дайындап, өткізді. Гүлмира Жұмағалиева қазіргі ақын, прозашы, әлемнің көптеген тілдеріне аударылған жүздеген өлеңдердің авторы. Ол Халықаралық Жазушылар Одағының кандидаты, Солтүстік Америка Жазушылар Одағының мүшесі, Ресей Жазушылар Одағының мүшесі, "Алтын қалам" (Қазақстан) байқауының номинанты, Владимир Набокова сыйлығының иегері.

Көптеген жинақтардың авторы. Гүлмира Жұмағалиеваның өлеңдері Францияда, Ресейде, Беларуссияда, Украинада және Қазақстанда жарияланған халықаралық альманахтар мен журналдарға енді. Әдеби кеш жылы достық, жанды қарым-қатынас атмосферасында өтті. Ақын өзінің шығармашылық жолы туралы айтып, өмір, махаббат, адамдардың қарым-қатынасы туралы терең философиялық мағынасы бар өлеңдерді шын жүректен оқыды. Жалпы колледжде өткен іс-шара поэзия әуесқойлары арасында үлкен резонанс тудырды.