19 сәуір 2017 жылы сағат 11.00-де Орал гуманитарлық-техникалық колледжінде «Есірткісіз әлем үшін!» атты халықаралық акциясы оздырылды. Акцияға колледждің 185 студенті қатысты.

Акция мақсаты-нашақорлықтың қоғамға келтіретін кеселін, оның денсаулыққа тигізер зардаптарын студент санасына сіңіріп, қоғамға жат жаман әдеттерден қашық болуға, өзін де, өзгені де зиянды әдеттердің қасіретінен қорғай білуге тәрбиелеу, студенттердің бойында өмірге деген көзқарастарын, салауатты өмір салтын берік қалыптастыру, жеке тұлғаның санасын дамыту.

Акцияға БҚО ардагерлер кеңесінің мүшесі, ҚР туризм және спорт саласының құрметті қызметкері, 1950 жылғы жеңіл атлетикадан облыс чемпионы Иманғалиева Софья Шаймардановна, Орал қаласы ІІБ ПБ ЖПҚ ЮПИ полиция лейтенанты Т.К.Сандибеков жәнетыл және еңбек ардагер лері Брезикина  Виолетта Михайловна,Пиккельгауст Роза Байназаровна  Губанова Тамара Федоровна,Корчагина Антонина Арсеньтевналар қатысты.

Ақция барысында колледждің атқарушы директоры Л.Ж.Утарбаева, дене тәрбиесі кафедрасы меңгерушісі Е.Б.Мажитов, жастар ісі менеджері Д.Е.Мазгутова сөз алды.