2023 жылғы 16 мамырда Орал гуманитарлық-техникалық колледжінде мектеп оқушылары үшін «Ашық есік күні» өтті.

Болашақ талапкерлерге колледж мамандықтарымен көзбен танысып қана қоймай, оқытушылар мен бүгінгі студенттерге сұрақтар қоюға, білім беру бағдарламалары, қабылдау және оқу шарттары туралы білуге, сонымен қатар болашақ мамандықты таңдау туралы шешім қабылдау үшін оқу орнының атмосферасын сезінуге мүмкіндік берілді. Колледж оқытушылары мен студенттері болашақ студенттерге колледж мамандықтары, оқу процесін ұйымдастыру, қызықты сабақтан тыс жұмыстар туралы айтып берді. Балалар қабылдау ережелері туралы сұрақтарға жауап алды. Оқушыларға материалдық-техникалық базамен танысу үшін экскурсия ұйымдастырылды.