Бүгін біз бәріміз мыңдаған қазақстандықтардың - көктемгі су тасқынынан зардап шеккендердің - ауқымы жағынан көп жылдар бойы теңдесі жоқ табиғи су апатына куә болып отырмыз, Біз, Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің ұжымы мен студенттері, Президентіміз - Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевқа қолдау білдіріп, бүгінгі үндеуде су тасқынына байланысты қиын жағдайға байланысты-қоғамымыздың бірлігіне шақырамыз. Біз Мемлекет басшысының жеке бақылауындағы жағдай, ал зардап шеккендер келтірген материалдық залал толық көлемде өтеледі деп сенеміз, ең бастысы - адам шығынын болдырмау. Сондықтан біз одан әрі бірігіп, су тасқынына қарсы шаралар аясында жан-жақты жұмысты жалғастыруымыз керек. Өйткені, біз бұл қиын сынақты бірге жеңіп, апатты жеңуге күш саламыз!