Педагогикалық практика сабақта алынған теориялық дайындықты практикалық іс-әрекетпен үйлестіруді қамтамасыз ететін оқу процесінің органикалық бөлігі болып табылады. 0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығының 4аКШР тобының, 0111023 «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі» біліктілігінің студенттері №6 А.С. Макаренко атындағы ЖОББМ-де педагогикалық тәжірибеден өтеді.

Өткізілген сабақтардың сапасы айтарлықтай жоғары, бұл студенттердің танымдық қызығушылықтары мен оқушылардың, сабақтарына қатысқан мұғалімдердің пікірлерінен көрінеді. Студент-машықкерлер қызықты, танымдық материалды таңдауға тырысады және сабақта әртүрлі әдістерді қолданады. Мектептің педагогикалық ұжымындағы достық атмосфераның арқасында студент-машықкерлер өздерін еркін сезініп, колледж сабақтарында алған білімдерін іс жүзінде қолданады. Көбісі ұялшақтық пен шектеуді жеңіп, сабақта мұқият болып, мақсаттарына жету үшін әртүрлі жұмыс түрлерін біріктіре алды.