4aKШM, 4aKШР, 4aРДO топтарының студенттері практикалық базаларда жазғы педагогикалық практиканы сәтті аяқтады.

Жазғы педагогикалық практиканың мақсаты – балалардың сауықтыру лагерінде уақытша балалар ұжымымен өмірлік іс-әрекет пен тәрбие жұмысын ұйымдастыру саласында студенттердің теориялық дайындығын бекіту және практикалық дағдыларды меңгеру. Жазғы педагогикалық тәжірибенің базасы: - ауылдық және қалалық денсаулық сақтау және мамандандырылған лагерлерде болды. Барлық студенттер практиканы сәтті аяқтады. Пайда болған мәселелер мен қиындықтар студенттерді шыңдап, сан алуан педагогикалық мәселелердің шешімін табуды үйретті. Лагерлерде жұмыс істеу біздің студенттерді стандартты емес жағдайларда іс-әрекеттермен таныстырып, уақытша балалар командасымен жұмыс істеуді үйретті.