1аРШО, 1бРШО топтарының студенттерімен сыбайлас жемқорлық құбылыстарының алдын алу үшін «STOP-сыбайлас жемқорлық!» 1бРШО тобының студенті Шапошникова Людмила сыбайлас жемқорлықтың себептері мен қауіптілігі туралы материал дайындады. Студенттер қоғамдағы сыбайлас жемқорлық көріністеріне қатысты өз пікірлерін білдірді. Сыбайлас жемқорлық әрекеттерінің көрінісіне байланысты әртүрлі жағдайларды талдап, ойнады. Тәрбие сағаты ұлттық құндылықтарды: талап, ар-ұят, ұлттық мүдде қалыптастыруға бағытталған және сыбайлас жемқорлық әрекеттерінің алдын алу.