3аРШФ, 2вРШФ топтарының 3 курс студенттері байқау практикасынан өтуде

3аРШФ, 2вРШФ топтарының 3 курс студенттері 24.01.2022 ж. Орал қаласындағы №7 ЖОББМ және №17 ЖОББМ базасында байқау практикасынан өтуде. Әдіскер А.Б.Кужахметова.

Дене тәрбиесі пәнінен байқау практикасы кезінде студенттер теориялық білімдерін бекітеді, тереңдетеді және жетілдіреді, болашақ дене тәрбиесі мұғалімдері ретінде кәсіби іс-әрекеттерді өз бетінше орындау іскерлік мен дағдыларын меңгереді.

Практикада студенттер келесі іс-әрекеттерді меңгереді:

-дене тәрбиесі сабағын оның кезеңдерін (үзінділерін) нақты бөле отырып өткізу: сабақтың басы, ортасы және соңы;

- дене тәрбиесі мұғалімімен келісім бойынша дене шынықтыру-сауықтыру жұмыстарын ұйымдастыруға және өткізуге көмек көрсету;

-оқу-тәрбие процесінің жекелеген аспектілерін педагогикалық бақылау мақсатында дене тәрбиесі мұғалімінің және басқа студенттердің сабақтарына қатысу.