2021 жылдың 28 мамыры күні халықаралық ынтымақтастық аясында Самара облысының орта кәсіптік білім беру мекемелері мен «Орал гуманитарлық-техникалық колледжі» мекемесі арасында «Педагогикалық бейіндегі мамандықтар бойынша кәсіптік даярлау процесінде дуалды оқыту: тәжірибе, мәселелер, перспективалар» тақырыбында дөңгелек үстел онлайн форматта оздырылды. Самара әлеуметтік-педагогикалық колледжі мен Тольятта әлеуметтік-педагогикалық колледжі өздерінің дуалдық оқытуды іске асыру тәжірибесін ұсынып, жақсы жақтары мен кездескен мәселелерімен бөлісті. Соңында дөңгелек үстел қатысушылары пікірталасқа қатысты.