10.03 күні жаратылыстану, қоғамдық пәндер және музыка кафедрасының онкүндігі аясында ҚР Тәуелсіздігінің 30жылдығына орай «Тәуелсіздік дәуірі - ұлттық құндылықтар дәуірі» тақырыбында студенттердің практикалық конференциясы онлайн форматта (ZOOM) ұйымдастырылды. Мақсаты: - Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойы қарсаңында ел тарихына шолу жасау, ұлттық құндылықтарды насихаттау, студенттердің сөйлеу мәдениетін, жан-жақты ой өрісін жетілдіру,шығармашылық ізденіс жұмыстарына баулу. Конференцияға 1-3курс студенттері қатысты. Конференция барысында 1 курс студенттері өз белсенділіктерін таныта білді. Атап айтсақ, 1аКШР тобы студенті Алина Кушаева "Путь в длиною в 30 лет", Алена Половинкина "Достижения Казахстана за годы независимости», Джантурганова Салтанат «Достижения независимого Казахстана во внешней политике" тақырыбында презентациялардайындап, ақпараттармен бөлісті. Студенттер маңызды мәліметтермен танысып, өз ойларын ортаға салды.