17 наурызда ZOOM платформасында 3-4 курс студенттерінің диплом алдындағы практика қорытындысы бойынша конференция өткізілді. Онлайн форматындағы конференцияға қашықтық аудандарында және басқа облыстарында тұратын студенттер қатысты. Конференцияға колледждің атқарушы директоры Утарбаева Л.Ж., директордың оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары Шотова Г.С., директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Сагидуллина А.М., директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары Отарбай А.Ж., колледж әдіскері Гайсина А.К., практика бойынша әдіскерлер, топ жетекшілері қатысты.

Студенттер практикадан өту туралы өз есептерін баяндады, презентациялар арқылы сабақтарының үзінділерін көрсетті, өз әсерлерімен, қиындықтарымен , оффлайн және онлайн сабақтарды өткізудің әдістерімен, іскерліктерімен бөлісті. Студенттерге ескертулер бойынша әдістемелік ұсыныстар берілді.

{youtube}bIX6TJAE_8I{/youtube}