«Орыс тілі мен әдебиеті сабағы: уақыт талабына қалай жауап беру керек»

Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің оқытушысы А.Б.Джамбаева 2021 жылдың 19 ақпанында «Орыс тілі мен әдебиеті сабағы: уақыт талабына қалай жауап беру керек» тақырыбында орыс тілі мен әдебиеті оқытушыларының халықаралық онлайн-семинарына қатысты.

Онлайн-семинарға Арск педагогикалық колледжінің оқытушылары, (Татарстан, Арск қ.), РФ Озера қ. (Мәскеу облысы) 3 ЖОМ муниципалдық бюджеттік білім беру мекемесінің мұғалімдері, Өскемен қ., Щучинск қ., БҚО, Орал қ. ТжКБ оқытушылары, Орал қ. "НЗМ" ФММ ДББҰ мұғалімдері, БҚО және қала мектептерінің мұғалімдері. Семинарға қатысушылар секциялар бойынша жұмыс істеді, онда онлайн-режимде жұмыс тәжірибесімен алмасты, онлайн–семинар шеңберінде Қазақстан мен Ресей оқытушылары мен мұғалімдері арасында сындарлы диалог, пікірталас өтті.

Оқытушы Джамбаева А.Б «Қашықтықтан оқыту – уақыт талабы» баяндамасымен сөз сөйлеп, орыс тілі мен әдебиеті сабақтарында жұмыс істеу әдістері мен тәсілдерімен бөлісті.