24 желтоқсан күні ZOOM платформасы арқылы «Кәсіптік білім беру жүйесінде сапалы маман даярлау-мемлекеттік болашақ кепілі» атты дипломалды практикаға дайындық конференциясы . Конференцияға соңғы курс студенттері қатысты: 4бКШО,3вКШО, 4бКДО, 4бКШФ, 3вКШФ, 4бРШФ, 3вРШФ, 4аКШФ, 4бКШК, 4бКШИ, 4бРШИ, 4б КШМ, 3в КШМ. Өз мамандықтары бойынша машықкер порфолиосының мазмұны бойынша жинақталған материалдарымен таныстырды.

Конференция барысында, студенттер папка мазмұнымен таныстыру кезінде жинақталған материалдарды қолдану туралы түсіндірді.Презентация бойынша сабақтардың үзіндісін ұйымдастырып, көрсетті. Және де сабақ жоспарымен таныстырды. Студенттер конференцияға белсене қатысып отырды.