29 сәуір күні Нұр-Султан қаласында №59 мектеп-гимназия базасында Холдинг «Кәсіпқор» оқу құралдарды жазу жөнінде семинар ұйымдастырды. Семинарда модульдық бағдарламаларына сәйкес ТиПО мекемелері үшін оқу құралдарын жазу тәртібі, қойылатын талаптары түсіндіріліп, қатысушылардың сұрақтарына холдинг басшысы мен Білім министрлігінің өкілі жауап берді. Семинардың екінші бөлімінде әртүрлі пәндер бойынша жұмысшы топтары құрылып, болашақ оқу құралдары жөнінде пікір алмасуы өтті. Жұмысшы топтары оқу құралының тілін таңдап, мазмұнын құрастырды және топ менеджеріне жазбаша есеп берді. Колледж оқытушысы А.Б.Сарсенгалиева «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөліміне арналған «Способы изучения простых математических понятий» оқу құралын құрастырушы тобының құрамына енді.