«Бес жастағы балалардың уақытты бағдарлау ерекшелігі, бағдарламалық міндеттері»

2018 жылдың 8 қазан  күні «Педагогика және психология» кафедрасының оқытушысы Т.У. Маденова 0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығы бойынша 3бКДО, 3бРДО  топтарында  «Қарапайым математикалық ұғымдарды қалыптастыру әдістемесі» пәнінен «Бес жастағы балалардың уақытты бағдарлау ерекшелігі, бағдарламалық міндеттері» АКТ технологияны қолданып өткізді. Жаңа тақырыптыоқытушы слайд арқылы түсіндірді.

Сабақ барысында студенттер «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың үлгілік оқу бағдарламасымен» жұмыстанып, балабақшадағы қарапайым математикалық ұғымдарын қалыптастыру бес жастағы балаларға уақытты бағдарлау мақсат, міндеттерін, мазмұнынтуралы түсініктері қалыптасты. Практикалық бөлімінде студенттер тәрбиешінің қарапайым математикада ұйымдастырылған оқу қызметіндегі дидактикалық материалды талқылап және талдау арқылы ортаңғы топ балалардың уақытты бағдарлау әдістемесін меңгерді. Сабақ соңында студенттерге нақты сұрақтар арқылы білімдерін бекітті және үштілде сөйлеуді қолданды. Рефлексия өткізу барысында студенттер тиісті смайликтерді таңдады.