«Педагогика және психологияның көптүрлігі» апталығының ашылу салтанаты ұйымдастырылды

13 ақпан күні «Педагогика және психологияның көптүрлігі» тақырыбындағы педагогика және психология апталығының ашылу салтанаты ұйымдастырылды. Адамның сезіміне байланысты Елена Дашанованың «Магазин человеческих чувств» өлеңі оқылды. Осы өмірде мейрімділіктің керектігі, маңызы қарастырылды. Колледж студенттері қарыс-қатынастың вербальды емес (жест, мимика, қимыл қозғалыс) құралдар арқылы қорқыныш, қуаныш, қобалжу, сескену, мұңаю, таңғалу т.б. эмоцияларды көрсетті. Студентам колледжа « Менің эмоционалдық жағдайым, көңіл күйім» банкілері жазбаша түрінде толтыруға ұсынылды. Және де колледж оқытушылары мен студенттер педагогика және психология апталығында ұйымдастырылатын іс-шараларымен таныстырылды, белсене қатысуға шақырылды.