Онлайн форматта ТжКББ, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған «Педагог» кәсіби стандарты талдау

28 қазан 2022 жылы Орал гуманитарлық-техникалық колледжінде БҚО білім басқармасының жанындағы әдістемелік кабинеті ұйымдастыруымен «Өрлеу» БАҰО АҚ БҚО бойынша ҚДИ филиалы ұжымымен бірге онлайн форматта ТжКББ, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарына арналған «Педагог» кәсіби стандарты талдауға қатысты.

Педагог кәсіби құзіреттілігі шеңберінің құзіреттері критерийлері мен көрсеткіштерін талдап көрсетті. Өсіру принципіне сәйкес құрылымданған біліктілік санаттары бойынша педагогтардың құзіреттілік критерийлары түсіндірілді. Кәсіби түрлеріне байланысты міндеттерге сай білім, білік, дағды тізбесі қаралды.