29 – шы сәуір күні колледжде 7 мамыр - Отан қорғаушылар күні және 9 мамыр - жеңіс күніне орай әскери-патриоттық әндер байқауы өтті. Байқаудың мақсаты жастардың бойында соғыс ардагерлеріне, Отан қорғаушылар бейнесіне, әскери дәстүрлерге және әскери қызметке деген құрмет қалыптастыру.

Студенттер арасында талантты жастарды анықтап сахна өнеріне баулу. Байқауға 1-4 курс студенттері (дуэт, вокалдық топ, жеке орындаушылар ) қатысты. Байқау әділқазылары колледж атқарушы директоры Л.Ж.Утарбаева, музыка мамандығының оқытушысы Ж.С.Шналиев, М.С.Нурмукашева, Ж.Х.Курманалина және ДТЖЖ орынбасары А.Ж.Отарбай студенттердің өнерін тамашалап, байқаудың бағалау критерийлері бойынша алдағы қалалық байқауда колледж намысын қорғайтын топтармен жеке орындаушыларды анықтады. 4аКШИ тобының студенті Есмағамбетова Милана Арановна 1 орын иеленді, 1 курс студенті Тулегенова Аружан Нұржановна 2 орын иеленсе 2аКШМ тобының студенттері Жәрдем Әділ мен Амангелдин Нұртілеу 3 орынды жеңіп алды. 1аРДО,1аРШО, 4аКШИ, 3аРШФ, 3аКШК, 1аРШФ тобының қатысушыларының өнерлеріне де тиісті бағалар беріліп, өнерліліерді атап өтілді. Шара ұжымға, студенттерге мерекелік көңіл күй сыйлады.