"Көктемгі бағдарлау-2022" жаяу спорттық бағдарлау

"Көктемгі бағдарлау-2022" жаяу спорттық бағдарлаудан жастар және ересектер арасындағы Батыс Қазақстан облысының ашық кубогіне Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің командасы қатысып, бақ сынады. Бағдарлау барысында команда мүшелері түрлі кезеңдер бойынша спорттық шеберліктерін көрсете білді. 3 күн оздырылған жарыс нәтижесінде спирнт қашықтығы бойынша Лемешева Алина 2 орын және Серікұлы Ерасыл менЖеңісов Азат 3 орынды иеленсе, орта қашықтығында - Аманкелдиева Нұрсезім 2 орын, ұзақ қашықтығында - Аманкелдиева Нұрсезім 3 орын, кросс қашықтығында - Серікұлы Ерасыл 2 орын, Аманкелдиева Нұрсезім 3 орынға қол жеткізді. Облыстық жарысқа қатысуларды дайындағаны үшін жетекші Виктор Айболат Қайсарұлы алғыс хатпен марапатталды.