1аРШФ, 1бРШО топтарында А.Б. Кужахметованың ұйымдастыруымен өткен ашық тәрбие сағаты өткізілді

1аРШФ, 1бРШО топтарында А.Б. Кужахметованың ұйымдастыруымен өткен ашық тәрбие сағатының мақсаты: «қоғамға қызмет ету» ұғымының мәнін ашумен түсіну арқылы «сүйіспеншілік» жалпыадамзаттық құндылығы туралы студенттерге терең түсінік беру болып табылады. Тәрбие сағатының қонағы ретінде атқарушы директор Л.Ж.Утарбаева қатысты. Алғашқы сөзді топ жетекшісі алып С.А.Назарбаеваның мақалаларынан алынға дәйексөз арқылы топ студенттері «сүйіспеншілік» жалпыадамзаттық құндылығы туралы өз ойларын білдірді. Оқытушының сыйлығы ретінде «Бой с тенью» видеоролигі көрсетіліп, рухани- адамгершілік мазмұнында әңгіме жүргізді. Кейін топ студенттері арт-жаттығуы арқылы, шығармашылық жұмыстар ұсынылды. Топ студеттері бірігіп «Прекрасное далеко» әнін шырқады.