«Золотое сердце Сары Алпысовны» тақырыптық сабағын өткізілді

5 ақпан күні 2бРШИ, 2РШФ топтарында «Өзін- өзі тану» пәні оқытушысы Д.Е.Мазгутова «Золотое сердце Сары Алпысовны» тақырыптық сабағын өткізді. Сабақтың мақсаты: студенттерді Сара Алпысқызының өмір жолымен, қоғамдық қызметімен таныстыру. Сонымен қатар жүректеріне «Махаббат» құндылығын дамыту, ізгілік адамгершілік сияқты салаларды қалай анықтау керектігін студенттерге түсіндіру. Шаттық шеңберінен кейін, оқытушы студенттерді Сара Алпысқызының өмір жолымен, қоғамдық қызметімен сонымен қатар «Бөбек» қайырымдылық қорының құрылу тарихы, жасалған игі істермен таныстырды. «Жүректен жүрекке», «Алғыс көбелектері» тренингтері арқылы студенттер бір- біріне, туыстарына, балаларға, жетім балаларға махаббат сыйлау дағдыларымен қамтылды.