«Адам мимикасы. Есте сақтау» семинар-тренинг

09.10 күні Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің «Жас Отан» жастар қанаты бастауыш бөлімшесінің белсенділері және «Достық» еріктілер клубының белсенділері «Бастау» коворкинг орталығында оздырылған «Орал Студенттерінің Альянсы» коорпоративтік қоры қолдауымен волонтерлерге арналған «Адам мимикасы. Есте сақтау» тақырыбында семинар-тренинг ұйымдастырылды. Мақсаты: волонтерлердің қарым-қатынас дағдыларын, топтың өзара әрекеттесу әдістерін, тактильді қабылдауды дамыту, есте сақтау қабілетін арттыру. Семинар-тренингті аға оқытушы, психология және педагогика ғылымдарының магистрі Джакупова Айгуль Газизуллиновна өткізді. Семинар-тренинг жоғары дәрежеде оздырылып, барлық студент жастардың көңілінен шықты.