9 қаңтар күні Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің оқытушылары және қалалық мектеп мұғалімдерімен әдістемелік тәжірибе алмасу сағаттары өтті.

№ 4 аудиторияда Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының оқытушыларына А.Байтұрсынов атындағы №10 ЖОББМ қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Бахтиярова Гулнара Кенжеғалиқызы “Жаңартылған білім беру бағдарламасына сай сабақты жоспарлау ерекшеліктері” тақырыбындағы Қазақ тілі және Қазақ әдебиеті пәндері бойынша әдістемелік сағатын көрсетіп өткізді. Жаңартылған білім беру бағдарламасы № 545 бұйрығы негізінде қабылданғаны туралы, 4 дағды, ҰМЖ, ОМЖ, КТЖ, ҚМЖ құру туралы айтып кетті. Семинар қатысушы оқытушылар берілген ақпараттар бойынша сұрақтарын қойып, жүргізушілерден нақты және толық жауап алып, келгендері үшін алғыстарын білдірді.