«Діни сауаттылық – заман талабы» тақырыбында қалалық оқыту семинары

29 қараша күні Орал қаласының ақпараттық-талдау және жастармен жұмыс жөніндегі ресурстық орталығының ұйымдастыруымен, жоғары және арнауылы орта оқу орындарының оқытушылары мен қызметкерлеріне арналған «Діни сауаттылық – заман талабы» тақырыбында қалалық оқыту семинарына қатыстым. Семинар мақсаты – жастарға теологиялық бағытта кеңес беру. Дін істері басқармасының маманы Төлепов Азамат Нұғманұлы және Дін істері басқармасының дін істері басшысы Арман Нұрахметұлы семинар барысында сөз алды. Олардың айтуынша 78 діни бірлестік жұмыс атқарады, олардың барлығы да ҚР дін басқармасы туралы 11 қазанындағы заң жобасы бойынша қызмет атқарады, діни алауыздық орын алмады. Сонымен қатар әр діннің айырмашылығын толық түсіндіріп берді.