Орал қалалық №3 емхананың медицина қызметкерлері 3-4 курс студенттерімен кездесу өткізді

16.10.2018ж күні «Денсаулық – зор байлық» студенттерге жас ерекшелігіне қарай ерте мерзімдік жүктілік және оның алдын алу жолдары, жастардың ортадағы өздерін алып жүрулері, ерте жастан жыныстық қатынасқа  жол бермеу,отбасын жоспарлау, жас ана және дені сау бала психикалық денсаулық қорғау туралы сонымен қатар отбасында психологиялық жағымды климатты құру және баланың ата-аналарымен салауатты қарым-қатынасын қалыптастыру жөнінде, отбасы институтын жетілдіру туралы колледжпсихологы Конарова Бекзат Бактыгалиевнаның ұйымдастыруымен Орал қалалық №3 емхананың акушер-гинекологы Исагалиева Гүлнар Ғазезовна және колледж медбикесі Каусова Нурия Бактыгереевна 3-4курс студенттерімен кездесу өткізді. Кездесудің басты мақсаты – медициналық ақпарат алу, кемсітушіліктен, зорлық-зомбылықтан, ерте және мәжбүрлі некеден қорғалу құқықтарын жүзеге асыру, жастарға ой салу, әсіресе жастар арасында жыныстық жолмен берілетін аурулардың алдын алу.