Ант қабылдау саптық жиыны

28 қыркүйек күні колледжімізде  «Өзін-өзі басқару» ұйымының төрағасы мен ұйым мүшелерінің  ант қабылдау саптық жиыныны өтті.

Саптық жиынымызды ашу үшін «Ұлттар биіне»  өзін-өзі басқару ұйымы жанынан құрылған бишілер тобы ортаға шығып биледі.  Салтанатты сап түзеу рәсімінің құрметті қонақтары колледжіміздің құрылтайшысы, педагогика ғылымдарының докторы, Құрманалина Шалқыма Хайроллоқызы, колледждің атқарушы директоры, экономика ғылымдарының кандидаты Утарбаева Ляззат Жетебайқызы және колледжәкімшілік мүшелері, 1-2 курс студенттермен топ жетекшілері қатысты. Саптық жиында  Қазақстан Республикасының мемлекеттік  туы енгізіліп әнұраны орындалды. Сонымен қатар колледжіміздің құрылтайшысы мен атқарушы директор, колледжәкімшілігінің алында «Өзін-өзі басқару» ұйымының төрағасы мен секторларды  алға шығып таныстырылды және ант қабылдады.