«Колледж аруы-2016» байқауы

19.04.2016ж Орал гуманитарлық-техникалық колледжінде колледжішілік  «Колледж аруы-2016» байқауы өтті. Байқаудың мақсаты қыз балалардың жан дүниесіндегі көркемдік талғамын қалыптастыру, қазақ халқының, қыз тәрбиелеу салт-дәстүріне байланысты әдептілікке,инабаттылыққа, ізеттілікке тәрбиелеу. Байқауға Нуптығалиева Айшолпан, Абилова Диана, Кенжегалиева Айза, Салыкова Жанна, Халықбергенова Лира сынды белсенді студенттер сынға түсті.

Байқауға қатысушылар байқаудың барлық кезеңдерінен өтіп, әділқазылар алқасының шешімі бойынша Нуптығалиева Айшолпан «Сүйкімді ару», Абилова Диана «Ибалы ару», Кенжеғалиева Айза «Білімді ару», Халықбергенова Лира «Өнерлі ару» номинацияларына ие болса, «Колледж аруы-2016» байқауының бас жүлдесін Салыкова Жанна иеленді. Байқау өте қызықты өтті.