«Қарттарым – асыл қазынам»

Мақсаты: Жас жеткіншектердің бойына үлкенді сыйлап тыңдай білуге, халқының салт – дәстүрінен нәр алуға, инабаттылық пен мейірімділікке тәрбиелеу. Студенттердің бойына халқымыздың асыл қасиеттерін сіңіру, үлкенді сыйлау, өз ата-бабасын ұмытпай есте сақтау үшін және салт-дәстүрден нәр алып өсуіне, инабаттылыққа, жақсы мен жаманды ажырата білуге аталы сөзден ғибрат алуға тәрбиелеу мақсатында Музыкалық білім беру мамандығында оқып жатқан 2в.3а КШМ тобының студенттері ұстаздарымен бірге қарттар үйіне барып қайырымдылық концерт қойып, тәттілер таратты, бірге биледі.

Концерттік бағдарлама Құрманғазының “Ақжелең”күйін ансамблдің орындауымен басталды. Амангелдин Нұртілеу “Ассалаумағалейкум” әнімен жалғастырды. Асылбекұлы Қ “Көрұғылы” күйін,Жәрдем Ә.Айдынғалиева Д ”Туған ел” әнін әдемі орындады.Қыздарымыз билеген “Өзбек биі”, .Сүгірдің “Ыңғай төгі” Қадыр мен Айкөркем орындауында көрермен көңілінен шықты.

Аталар мен әжелер ризашылықтарын айтып.тағы да осылай келіп тұруымызды өтінді.

{youtube}l1kuaji-m00{/youtube}