16 қараша күні колледжде 20 қараша - Дүниежүзілік балалар күні қарсаңында ұйымдастырылған "Бала құқығы - адам құқығы" Республикалық онкүндігі аясында "Бала құқығы туралы не білемін?" тақырыбында құқық қорғау органдары мамандарымен кездесу өтті. 18 –ге толмаған әрбір адам бала болып саналады.

Колледждің 1-2 курс студенттері кәмелет жасына толмаған студенттер, осы орайда олардың құқықтық сауатын арттыру, ҚР Заңдарын білуге, сыйлауға тәрбиелеуді мақсатында ақпарат беру шарасы ұйымдастырылды. Шараға Орал қ. Полиция басқармасы Абай полиция бөлімі Жергілікті полиция қызметі бөлімшесінің ювеналды полиция тобының кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі учаскелік полиция инспекторы полиция лейтенанты Бактыгереева Гульнафис Максимкызы және Орал қ. Полиция басқармасы Абай полиция бөлімі Жергілікті полиция қызметі бөлімшесінің ювеналды полиция тобының кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі учаскелік полиция инспекторы полиция майоры Зейнуллин Едірес Сағидоллаұлы, 1 курс студенттері қатысты. Құқық қорғау органдары мамандары тақырып шеңберінде балалар мен жасөспірімдердің құқығы туралы толық мәлімет беріліп, түсіндірілді . студенттер сұрақтар қойып өз пікірлерін білдірді.