"Біздің таңдауымыз есірткісіз өмір" тақырыбында ұйымдастырылған дөңгелек үстел

18 сәуір күні  студенттерге жан-жақты білім беріп, сонымен қатар бос уақыттарын тиімді пайдалану мақсатында  колледжінің 1 курс студенттері мен оқытушы, ұйымдастырушы Ө.Ж. Батыргалиев  Х.Есенжанов атындағы балалар кітапханасында жастарды салауатты өмір салтын ұстануға арналған "Біздің таңдауымыз есірткісіз өмір" тақырыбында ұйымдастырылған  дөңгелек үстелге қатысты. Шара барысында № 3 қалалық емханасының дәрігері Алменова Ш.О дәріс оқыды. Шарадан студенттер жақсы мәлімет алды. Студент жастардың  кітапхананың тұрақты оқырманына айналып, бірлесіп ұйымдастырылған шараларға қызығушылықпен қатысуын ұйымдастырудағы  жұмысымыз нәтижелі болғанын тілейміз. Кітапхана әкімшілігі  колледж басшысы Л.Ж.Утарбаеваға  және әкімшілігіне, бірлескен шараларды өткізіп, студеттердің белсенді қатысқанын атап алғысын білдірді.