“Jas Otan” туралы түсіндірме жұмыстары жүргізілді

11.03.2022 жылы Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің студенттеріне “Jas Otan” туралы түсіндірме жұмыстары жүргізілді. “Amanat” партиясының жанынан ашылған “Jas Otan” ЖҚ “Жас саясаткерлер” мектебінің 14-буынына қабылдау басталатыны жөнінде ақпарат берілген болатын. ”Жас саясаткерлер” мектебіне келіп қандай мүмкіндіктер берілетіні жайлы атап өтілді. Колледж студенттері өздерінің сұрақтарын ашық түрде қойып сұрақтарына жауаптарын алды. Кездесуде “Jas Otan” ЖҚ белсенді мүшелері, колледж студенттері Сагидуллина.А. Жамбылова. Д. Рахметкалиева Дариналардың жеткен жетістіктері айтылды. Жаңа буынға қатысуға бірінші курс студенттері қызығушылық білдірді.

{youtube}BwGMa_49Zd0{/youtube}