3аРШФ, 2вРШФ топтарының студеннтері 31.01-04.02 апта аралығындағы №7 жалпы орта білім беру мектебінде байқау практика кезінде өз бетінше дене тәрбиесі пәнінен сабақтарын өткізді. Студент Пивень Дарья 3 Е сыныбында «Қауіпсіздік. Қолайлы әрекеттер үшін қыздыру және қалпына келтіру әдістеріне шолу» тақырыбында сабақ өткізді. Сабитов Азамат 5 Ж сыныбында «Спорттық ойындар» тақырыбында сабақ өткізді.

Студенттер өз сабақтарын өткізу кезінде дене тәрбиесі сабағын өткізудің әртүрлі әдістері мен тәсілдерін, жаттығуларды орындау әдістемесін меңгергенін, қолдана білуді көрсетті. Оқушылармен жұмыс істеу іскерлік пен дағдыларын көрсетті.