«Ұлттық құндылықтар – ел қазынасы» айлығы

01.03. күні Орал гуманитарлық-техникалық колледжінде «Ұлттық құндылықтар – ел қазынасы» атты жаратылыстану,қоғамдық пәндер және музыка кафедрасы айлығының ашылу салтанаты өтті. Шара барысында кафедраның мақсат-міндеттері туралы ақпараттар айтылып, арнайы баннер арқылы таныстырылды. Кафедра жанында «Мирас» , «Жас эколог» және «Лира» үйірмелері жұмыс жасайды. Шара барысында қазақтың ұлттық көне музыкалық аспаптары көрсетіліп, ақпарат берілді, көрме жасақталды. Музыка бөлімі студенттерінен құрылған «Жайық толқыны» ұлт-аспаптар фольклорлық ансамблінің орындауында қазақтың ән-күйлері орындалды. Тәуелсіздіктің 30жылдығына арнап «Мирас» клубының мүшелері өлең жолдары мен арнауларын оқыды. Кафедра меңгерушісі Утегенова Набира Ақылбекқызы айлықтың жоспарымен таныстырып өтті. Айлықтың ашылу салтанатына оқытушылар мен студенттер қатысты.