Институционалды аккредитттеу

«Орал гуманитарлық-техникалық колледж» мекемесінің Институционалды аккредитттеу аясында 23 желтоқсан күні Ақтөбе гуманитарлық колледжінің директордың оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасары Бибигуль Мустафиевна Жамекова, «Каспий өңірінің қазіргі заманғы жоғары колледжі» директордың оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары Айнагуль Максотовна Ахметова өндірістік практика базаларымен: Эстетикалық бағыттағы мектеп-гимназиясына, №19 «Золотой петушок» бөбекжайы, №37 «Жұлдыз-ай» бөбекжайы, №46 ЖОББМ танысуға барды. Мектеп және бөбекжай директорлары, орынбасарлары және әдіскерлерімен, сол мекемелерде жұмыс жасап жатырған колледж түлектерімен кездесіп, оқу процесімен танысып, материалдық-техникалық базасына шолу жасады.