Қарқалы қаласында спорттық бағдарлаудан ҚР чемпионаты оздырылды

2019 жылдың 11-15 қыркүйек аралығында Қарағанды облысы, Қарқалы қаласында спорттық бағдарлаудан ҚР чемпионаты оздырылды. Чемпионатқа қатысушылар 14, 16, 18, 20, 21Е, 45 жас аралығында ерлер және әйелдер арасында сыңға түсті . Чемпионат бағдарламасы спринт, орта, ұзақ және командалық эстафета кезеңдерінен қамтыды. БҚО командасы (12 спортшы) қашықтардан жақсы нәтиже көрсеткіштермен өтті. 1аКШФ тобының студенті команда мүшесі Серіков Ерасыл 14 жас ұлдар арасында III – орын, және командалық эстафетада 14 жастағылар арасында – I орын. Чемпионатқа Республиканың үздік командалары: СҚО, алматы қаласы, Нұр-Сұлтан қаласы, Қарағанды облысы, ШҚО, Ақтөбе олысы, Ресей федерациясы, Томск облысы және БҚО қатысқан болатын. Команда жетекшісі Нурманов Р.Е.