«Брейн-Ринг» интеллектуалдық ойыны

28 қыркүйек күні Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің «Жас Отан» жастар қанаты бастауыш бөлімшесі және «Достық» еріктілер клубының белсенді студенттері БҚО жастармен жұмыс жөніндегі ресурстық орталығы және «Орал студенттер Альянсы» КҚ және «Studunion» өзін-өзі басқару ұйымдары кеңесінің бірлесуімен ЖОО және АОО студенттері арасындағы «Брейн-Ринг» интеллектуалдық ойынына қатысты. Ойынның мақсаты: студент жастардың зияткерлік, стратегиялық ойлау қабілеттерін, іскерлік, ұжыммен қарым-қатынас орнату ерекшеліктерін дамыту. Әр пәннен алған білімдерін еске түсіріп, тиянақтау. Сайыс он бір команда, алты турдан тұрды. Сайыс соңында Орал гуманитарлық-техникалық колледжі белсене қатысқаны үшін алғыс хатпен марапатталды.