«ЖАСТАР ЖАЛЫНЫ» атты өткен жастар форумы

24 қыркүйек күні Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің «Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі» біліктілігінің 4б ҚМҚ топ студенттері өңірлік «ЖАСТАР ЖАЛЫНЫ» атты өткен жастар форумына қатысты. Іс-шараға ауданымыздың түрлі салаларында жетістікке жеткен ең белсенді деген 360 -тан аса жас қатысты. Олардың ішінде жас кәсіпкерлер, танымал спортшылар, жоғары және орта білім беру ұйымдарының студенттері мен оқушылары және БАҚ өкілдері болды. Форумда аудан белсенділері сөз сөйлеп, өздерінің жетістікке жету жолдарымен бөлісті. Жастар аудан әкіміне өз ұсыныстарын жолдап, алғыстары мен сыйлақтарын ұсынды. Форум спикерлері Динара Болат, саяхатшы жиһанкез психолог Олжас Сүлейменов, «Global prosurement» компаниясының негізін қалаушы, «Дарын» лауреатының жүлдегері Жұлдыз Хұсайновалар ұрпақ үшін, ел үшін, атамекен жер үшін әрқашан елге қызмет етуге, өңірімізді түлетуге уәде беретіндіктерін жеткізді.