9 желтоқсан – сыбайлас жемқорлықпен халықаралық күрес күніне орай ұйымдастырылған Жәңгір хан атындағы БҚАТУ-да өткен «Адал жол – Честный путь» сыбайлас жемқорлыққа қарсы марафонынының ашылу салтанатына  Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің әлеуметтік педагогы Мухсинова А.Ж және оқу диспетчері А.А.Алиеваның ұйымдастыруымен1аКШФ, 1аКШИ, 2 бКДО, 4бКШК,КДО топ студенттерінің біріңғай қатысып қолдау білдірді. Марафонға ҚР мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің БҚО бойынша департаментінің басшысы, әдеп жөніндегі Кеңес төрағасы Б.Исақов бүгінгі марафонды ашық деп жариялады. Орал қаласының әкімі Мұқаев М.Р және Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы мемлекеттік басқару академиясының Батыс Қазақстан облыстық филиалы марафонның ашылуына қатысты.

Жемқорлық – бұл бүкіл қоғамға қауіп төндіріп тұрған, ұлттық мәселе деңгейіне дейін көтерілген әрекет. Әлбетте, ол елдің толыққанды дамуы мен халықтың өмір сүру сапасын жақсартуға кедергі келтіреді.Сондықтан қоғамға зардабын тигізіп тұрған сыбайластықтың алдын алу жолдарын осындай марафондар септігін тигізсе екен деген ниеттеміз.

Біздің студенттер айтылған пікір, ойларға толықтай қосылып «Сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ!»