«Көреген басшы, ұлағатты ұстаз»

21 қараша  күні  «Көреген басшы, ұлағатты ұстаз» 1 курс студенттері  арасында  педагогика ғылымдарының докторы, профессор «Колледж құрылтайшысы»  Құрманалина Шалқыма Хайроллақызымен кездесу өтті.

Кездесу мақсаты:«Әркімнің өз дара жолы бар»  Оны кәсіби шеберлікті шыңдауда ойы мен сөзі бір және ісінен айқын көрініп тұратынын, өзі үшін емес өзгелер үшін, жас ұрпаққа және әріптестеріне, еліне, ұлтына берер пайдасы туралы дәріптеу. Ұстаздар бойындағы мүмкіндіктің ашыла түсуіне, шабытына шабыт қосуға, өзіне ғана тән адами қасиеттерін студенттермен бөлісу.Ш. Хайроллақызы өзін таныстырып өмірбаяны және  еңбек жолын айтып өтті Сонымен қатар  кездесу еркін форматта болды, студенттер өз ойларында  жүрген сұрақтарын қойып Ш. Хайроллақызы барлық сұрақтарға жауап берді, әр қарай  кездесу жалғасын тапты.