“Менингит” туралы дәріс сабағы

08.06.2018ж Орал гуманитарлық-техникалық колледж студенттеріне №3 емханасынан дәрігер Т. А Утекеева келіпаты шулы жұқпалы инфекциялық ауру “Менингит” туралы дәріс сабағын жүргізді. “Менингококкты инфекция”, “Жедел назофарингит”, “Менингококцемия”, “Менингококцемиядағы дақтар”, “Менингит”, “Инфекциялық токсикалық шоқтың” 3 сатысы болатынын “Профилактика және ошақтағы іс-шаралар” тақырыптарынан анықтамалар, әңгіме, кеңестер жүргізілді. Санбюллетеньдер шығарылды. Студенттер өздерінің тиісті  сұрақтарын қойып,жауаптарын алып, өз ойларын ортаға салды. Менингиттен жалпы  қалай сақтану керектігін, алдын алу шараларын қалай ұйымдастыру керек екені туралы студенттерге  толық мағұлмат берілді. Уақытылы тамақтану,демалу,спортпен айналысу сияқты анықтамалар берілді. Ұрпақтарымыз аман, деніміз сау болсын!