11 мамырда БҚО білім басқармасының мектепке дейінгі, жалпы орта, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының облыстық оқу-әдістемелік кабинетінің ұйымдастыруымен «Жалпыадамзаттық құндылықтар-колледжінің тұтастай педагогикалық үрдісінің негізі» атты семинары өтті. Семинар мақсаты-жалпыадамзаттық құндылықтар-рухани-адамгершілік білім берудің негізі туралы мәліметтер бере отырып, ұстаздардың бойында ізгілік қасиеттерді бала тәрбиесімен ұштастыра білуге бағыт беру.

Семинар барысында колледждің «Өзін-өзі тану» пәнінің оқытушылары Ф.К.Иштаева «Шынайы көшбасшының адамгершілік қасиеттері» және Н.Х.Джуматаева «Счастье человека» тақырыптарында сабақ үлгілерін көрсетті.