4aKШM, 4aKШР, 4aРДO топтарының студенттері практикалық базаларда жазғы педагогикалық практиканы сәтті аяқтады.

Практика нәтижесі: Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің студенттерін қалалық мектеп базаларында педагогикалық практиканы сәтті аяқтауларымен құттықтаймыз. Бұл еңбекқорлықты, және жоғары білім деңгейін дәлелдейтін тамаша жетістік!!! Біз сіздерді мақтан тұтамыз!!!

4aKШР тобының студенттері қалалық мектеп базаларында диплом алды практикадан өтуде. Олар сынып ұжымымен жұмыс істеуде баға жетпес практикалық тәжірибе мен дағдыларды меңгереді, сынып ұжымымен өнімді өзара әрекеттесуді ұйымдастыру дағдыларын дамытады, сабақтар мен тәрбиелік іс-шараларды талдайды.

4aKШM тобының студенттері қала мектептерінің базаларында диплом алды практикадан өтуде. Музыка пәнінің мұғалімдері практикалық тәжірибе жинақтайды, «Музыка» пәнінің жұмыс бағдарламасымен, күнтізбелік және тақырыптық жоспарымен танысады, сабақтарды жүргізеді және талдайды, сынып ұжымымен өзара әрекеттесуді ұйымдастыру дағдыларын қалыптастырады. Көрнекі құралдар мен оқу материалдарын дайындап; музыка мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігіне қатысады.

3аКШФ, 4аКШФ тобының 01140200 «Музыкалық білім беру» мамандығының студенттері №1 , №40 орта мектепте мектептерінде кәсіптік практиканы өтуде.

0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығының 4аРДО тобының студенттері қаладағы мектепке дейінгі мекемелердің базаларында, No16 «Орман ертегісі», №19 «Алтын» балабақшаларында «Балабақшадағы оқу жылының басталуы» практикасын аяқтады. Әтеш», No22 «Колобок» бөбекжайы, No27 «Жігер» бөбекжайы.

21 ақпан күні Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің акт залында паралимпиада спорты бойынша Батыс Қазақстан облысы құрама командасының мүшесі, жеңіл атлетика және волейболдан спорт шеберіне кандидат, паралимпиадашы Умиралиев Бауыржан Жасқайратұлымен кездесу өтті.

27.11 – 22.12 аралығында 01140100 «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының 4S01140101 «Бастауыш сынып мұғалімі» біліктілігінің студенттері №3 орта мектебінде, №6 А.С. Макаренко, №32 ЖОББМ, №19 орта мектеп, №46 орта мектеп, №45 орта мектеп, №40 орта мектеп, №7 орта мектептерінің базаларында практикадан өтті.

27.11-22.12 аралығында 01140500 «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4S01140501 «Дене шынықтыру мұғалімі» біліктілігінің студенттері № 3 ЖОББМ, №10 ЖОББМ, №1 ЖОББМ, №40 ЖОББМ, №43 ЖОББМ базаларында тәрбие жұмысының технологиясы бойынша практикалық тәжірибеден өтті.

20 желтоқсанда Батыс Қазақстан полиция басқармасына Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шрақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының өкілдері келіп, Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің студенттерімен кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді.

Педагогикалық практика сабақта алынған теориялық дайындықты практикалық іс-әрекетпен үйлестіруді қамтамасыз ететін оқу процесінің органикалық бөлігі болып табылады. 0111000 «Негізгі орта білім беру» мамандығының 4аКШР тобының, 0111023 «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі» біліктілігінің студенттері №6 А.С. Макаренко атындағы ЖОББМ-де педагогикалық тәжірибеден өтеді.

27 қарашада Орал гуманитарлық-техникалық колледжінің ұжымы мен студенттері киокушинкай каратэден Әлем чемпионатының чемпиондары мен жүлдегерлерін қарсы алды:

15 қараша күні облыстық жоғары спорттық шеберлігі мектебінің спортзалында футзал спорт түрінен Спорттық колледж лигасының облыстық кезеңі өтті. Орал гуманитарлық – техникалық колледж құрама командасы - I орынға иеленді. Біз спортшыларымыздың спорттық жетістіктерін мақтан тұтамыз және үлкен жеңістер әлі алда екеніне сенімдіміз! Команда жетекшісі: Хабиев Абай Максутович.

0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығының 4аРДО тобының студенттері қаланың мектепке дейінгі мекемелерінің базаларында, балабақшаларында: № 16 «Лесная сказка», №19 «Золотой петушок», №22 «Колобок» бөбекжайы, №27 «Жігер» бөбекжайыларында бақылау және байқау практикалары: «Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісінің кіші және жоғары топтарындағы іс-әрекеті практикасынан өтуде.

2023 жылдың 14-15 қазан күндері РФ, Татарстан астанасы Казань каласында спорттық бағдарлаудан Татарстан республикасы чемпионаты болып өтті. Жарысқа колледжіміздің студенттері жүлдемен оралды.

11-13.10.23. күндері аралығында 3аРШО тобының студенті Лемешева Алина спорттық бағдарлаудан «Батыс Азимут» Батыс Қазақстан облысының чемпионатына қатысты. Қашықтықта жоғары нәтиже көрсетті: «Спринт» – 2 орын, эстафета – 1 орын, түнгі бағдарлау – 3 орын.

16 қазан күні «Жастар» стадионында, 25 қазан - Республика күніне орай Батыс Қазақстан облысының студенттері арасында өткізілген "STUD ENERGY" спартакиадасының салтанатты ашылуына "Орал гуманитарлық-техникалық колледжі" командасы белсене қатысты.

13 қазан күні Орал ақпараттық технологиялар колледжінде қалалық «Кәсіптік бағдар беру» күнінің бірінші кезеңі өтті. Негізгі мақсат – студенттерге кәсіптік бағдар беру, орта білім алу қажеттілігін түсіндіру, негізгі кәсіптік білім алу. Оқушылар мамандықтар мен оқу мүмкіндіктері туралы ақпарат алды.