27.02.2024 ж Орал гуманитарлық-техникалық колледжі оқытушылары арасында Т.У.Маденова мен М.С.Нурмукашованың ұйымдастыруымен «Ұстаз шыңы-кәсіби шеберлік» атты жас және тәжірибелі педагогтар арасында педагогикалық аукцион өтті. Мақсаты: өз әдістемелік ізденістерін ұйымдастыру, жас маманның іскерлік және жеке қасиеттерін қалыптастыру; дәстүрлі емес әдістер мен тәсілдерді қолдану арқылы педагогтардың қызметін жандандыру; оқытушы қызметінің жеке стилін қалыптастыруға ықпал ету.

Аукцион 5 лоттан құралды. Оқытушылар 4 топқа бөлінді: «филологтар», «спецы», «музыканттар», «педагогтар»  әр лоттың тапсырмалары бойынша баллдар жиналды. В.А.Сралиева «Танысу» тренингін жүргізді. Кері байланыс А.Р.Идрисованың «Қағаз оркестрімен» өрнектелді. Қорытындысында «спецы» тобы жеңіске жетті. Тамара Утегеновна өз кітапхана қорынан кітаптар сыйға тартты.

[photo_gallery style="2" source="directory: images/2024/04" small="2"]