IX-ШІ Облыстық «WORLDSKILLS ORAL-2024» өңірлік чемпионаты өтті

«Сапалы білім беру «Білімді ұлт» ұлттық жобасын іске асыру аясында WorldSkills International құзыреті бойынша WorldSkills Kazakhstan Ұлттық қозғалысын қолдау және жұмысшы кәсіптерін таныту мақсатында заман талабына сай жас мамандарды әзірлеп, әлемдік тәжірибеге бейімдеп, елдің игілігіне қызмет етуіне бағыттайтын кәсіби шеберлік байқауы болып табылады.

2024 жылғы IX-ШІ Облыстық «WORLDSKILLS ORAL-2024» өңірлік чемпионаты 10-14 маусым аралығында өтті. «Мектепке дейінгі оқыту» құзіреттілігі бойынша Ж.Досмухамедов атындағы жоғары педагогикалық колледж, Жоғары гуманитарлық-экономикалық колледж және Орал гуманитарлық- техникалық колледждерден 6 студент бәсекеге түсті.

Чемпионат қорытындысы бойынша, ІІІ орын – Орал жоғары гуманитарлық-экономикалық колледжі, Диана Жұмағұл

ІІ орын – Орал гуманитарлық-техникалық колледжі, Амина Елизарова

І орын - Ж.Досмұхамедов ат.жоғары педагогикалық колледжі, Айкөркем Амангалиева иеленді.